Дистрибуція

Дистрибуція

ДистрибУція або Дистриб'юція (англ. distribution) — це поняття у логістиці, іноді позначається як дистрибуційна / розподільча логістика, яке означає комплекс взаємопов'язаних функцій, які реалізуються в процесі розподілення матеріального потоку між різними, як правило, гуртовими покупцями. Таким чином, розподільча логістика, або фізичний розподіл — це діяльність пов'язана з отриманням продукції, її зберіганням до моменту отримання замовлення і наступної доставки до клієнтів. До дистрибуції доцільно застосовувати методи управління ланцюгом поставок.

Для того щоб весь ланцюжок працював злагоджено та ефективно сьогодні вже не достатньо паперового документообігу. Кількість товарних позицій, клієнтів і замовлень не можливо тримати в голові. Потрібна автоматизація. Тут на допомогу приходять системи фінансового й управлінського обліку (ERP). Ефективне використання транспорту забезпечують системи управління транспортом (TMS). Чітку й злагоджену роботу складу забезпечують системи управління складом (WMS). Автоматизацію обліку всіх «польових» операцій Торгового Агента мобільні системи (MSF)

Вже 10 років спеціалісти Компанії Тераконсалт працюють для потреб дистрибуційних, торгових та виробничих компаній.  Рівень досвіду та якість сервісу оцінили наші клієнти у західному регіоні ТОВ «Львівська Пивна Компанія», ТОВ «ОЛМАР»,   ТзОВ «СЕ Берднетце-Україна», ТзОВ «Електроконтакт Україна», ТзОВ «Бадер», ТОВ «Оверко», ТОВ «Овертранс», ДП «СофтСерв-Бізнес Системи», ТОВ «СофтСерв», ДП «Укравтогаз», НАК «Нафтогаз України”, ТзОВ «Укрспецтехніка» (ТМ «Століт»), «Франчайзингова Компаніня БІОМЕД», ТОВ «Галсільліс» та інші.

Спеціалісти Компанії Тераконсалт реалізують:

1.Ефективне управління компанією на основі «1С:Підприємство». (Завдяки дотриманню конфіденційності та професіоналізму наших спеціалістів вже 10 років ми обслуговуємо, налаштовуємо та встановлюємо системи бухгалтерького й управлінського обліку.) 

2.Ефективне використання транспорту завдяки системі управління транспортом SimpleTMS це економія 20 - 40% щоденних витрат на транспорт у порівнянні з плануванням та обліком в ручну.

3.Ефективна робота торгових представників завдяки використанню програмного рішення для телефонів та планшетів на Android – Агент ПЛЮС 2.0 Мобільна торгівля.

4.Ефективна робота складу з системою управління складом EME.WMS. (це швидке формування замовлень, це оперативна інвентаризація, відсутність пересортиць і недостач).

За більш докладною інформацією телефонуйте: (032) 253-05-81

Пишіть свій контактний номер на office@teraconsult.com.ua ми Вам перетелефонуємо!


2009-2024 TERACONSULT - бізнес- та IT-консалтинг
Сайт створено -