XLOG WMS

XLOG WMS 4.5 - система управління складом

Переваги XLOG WMS 4.5

 XLOG (EME) WMS — професійна програма управління складом, і ми раді продемонструвати вам основні особливості цієї системи.

1. Реальне управління складом і підвищення ефективності роботи

Програма може повністю автоматично КЕРУВАТИ роботою складу, перекладаючи рутинні операції на комп’ютер та залишає людині можливість для творчості.

2. Постійний розвиток
Програма EME.WMS постійно розвивається більше 10 років, накопичуючи досвід сотень працюючих складів. Практично кожного місяця наші користувачі отримують оновлення, поліпшення системи, нові звіти й інші корисні функції. Наш шлях - безперервне вдосконалення.


3. Підходить для різних складів і галузей
Гнучкі налаштування EME.WMS, придатна для всіх видів складів та будь-яких логістичних процедур. Стратегії розміщення і підбору товарів на складі мають десятки налаштувань (і безліч вже налаштованих стратегій!) Для роботи на практично будь-якому складі. Докладніше ви можете прочитати у функціональних можливостях і Документації.

 
4. Використовуйте кращий досвід інших компаній
Передова логістика вже закладена в систему EME.WMS (best practice). Ви можете використати кращі напрацювання відразу після запуску програми.


5. EME.WMS - частина всієї інформаційної системи підприємства
Інтегрованість з різними корпоративними системами (SAP, Oracle, БЕСТ, Галактика, 1С ....). Обмін даними відбувається у форматах EANCOM / EDIFACT, XML (MS і Open Office), TXT, а також широко використовується OLE-автоматизація та web інтерфейс.
6. Система яка росте разом з Вашим бізнесом


EME.WMS - це система з можливістю постійного розвитку вашої логістики, складу, вашого бізнесу. Ви можете почати з "паперовою" технології роботи - роздруківки завдань, потім почати використовувати сканери штрих-кодів, потім перейти до роботи з радіо терміналами збору даних, використовувати голосові команди - все це вже є в системі. Дуже важлива і відкритість платформи ЕМЕ, що дозволяє самостійно розвивати саму програму - вбудовані редактори звітів, діалогів, етикеток штрих-кодів та ін (докладніше. ..)


7. Швидке впровадження - реально
Відпрацьовані методики впровадження дозволяють впроваджувати EME.WMS за 4-6 тижнів без зупинки роботи складу. Також потрібно відзначити можливості інвентаризації складу та модифікації топології «на льоту», без зупинки роботи.


8. Гарантована швидкість роботи і збереження даних
EME.WMS - дуже надійна, маштабована і швидкісна система. Ми можемо ГАРАНТУВАТИ швидкості роботи недосяжні на платформах типу 1С, навіть при менш продуктивних комп'ютерах. Наприклад: Для реального складу прорахунок пачки замовлень («хвилі») з 50-ти замовлень по 100 рядків у кожному не буде перевищувати 10 секунд для складу в 10 000 осередків та 30 секунд для складу в 50 000 осередків.


9. Багато складів, багато філій, різні міста - все реально!
Багатофілійного - система EME.WMS дозволяє вибудовувати глобальні мережі Supply Chain (мережі дистрибуції) в єдиному інформаційному просторі.


10. Без прихованих платежів - реально "Все включено". Починайте роботу!
Система EME.WMS не вимагає додаткових ліцензій на сервер БД, будь-які «платформи» і т.п. Ви отримуєте повністю готову до реальної експлуатації програму, без прихованих витрат. Дуже важливо що сервер і робочі станції EME.WMS відмінно працюють на стандартному «залізі» - вкладення в устаткування практично нульові. (Подивіться реальні технічні вимоги.)


11. Не тільки складська логістика, а комплексні рішення!
Наявність у системі EME.WMS модулів, що виходять за рамки чисто складських завдань і розширюють функціонал системи:
• транспортний модуль - автоматичний облік перевезень та їх тарифікація
• робоче місце інженера відділу контролю якості
• модуль мобільної торгівлі / збору замовлень
• GPS-GPRS модулі


12. Ми кожен день працюємо над тим, щоб робота з нашими програмами доставляла вам радість і задоволення!
Є які-не будь питання? Вам важливо щось інше? Напишіть нам і ми із задоволенням вам відповімо!

2009-2024 TERACONSULT - бізнес- та IT-консалтинг
Сайт створено -