ОПТІМУМ Мобільний Моніторинг і Сервіс (ММС)

Оптімум ММС Оптимум ММС істотно знижує витрати на сервісне обслуговування та ремонти, зменшує ризики незапланованих аварій або збоїв завдяки можливості віддаленого контролю процесів. Система дозволяє оперативно зв'язуватися з центральними базами даних, диспетчерськими службами, базами даних у генеруючих компаніях, забезпечуючи співробітникам всю необхідну інформацію.

Ефективність Оптимум ММС

    
* До 70% рішень з поточного та капітального ремонту приймаються віддалено.
    
* Зниження обсягів авральних закупівель на 10-20% за рахунок більш точного планування потреби в запчастинах і матеріалах.
    
* Зниження витрат на ТОіР (ТОРО) на 10-20% завдяки більш точному плануванню обсягів робіт.
    
* Зменшення часу позапланових простоїв на 20-40%.
    
* Скорочення часу на формування маршрутів більше ніж у 3 рази.
    
* Збільшення кількості відвідуваних об'єктів за рахунок складання оптимального маршруту більш ніж на 15%.
    
* Зниження транспортних витрат на 36%.


При використанні Оптимум ММС для управління ремонтами (ТОіР, ТОРО) скорочується час на обслуговування об'єктів, контролюються реальні витрати на ТОіР і роботи ремонтних служб (аж до покрокового запиту на виконання робіт). За рахунок більш точного прогнозування технічного стану обслуговуваних об'єктів знижуються ризики позаштатних ситуацій. Система дозволяє своєчасно визначати ступінь зношеності устаткування і оперативно планувати профілактичні роботи, оптимізувати складські залишки ЗІП, обгрунтувати планування витрат на ТОіР і техпереоснащення.

2009-2024 TERACONSULT - бізнес- та IT-консалтинг
Сайт створено -