В Росії представлено мобільну платформу для автоматизації підприємств на базі ОС Android

02.06.2011  Новини партнерів

Захід, організований для партнерів і клієнтів ГК CDC, а також для представників ЗМІ, пройшло в готелі Holiday Inn Suschevsky і складалося з двох частин.
У першій половині учасники конференції отримали від президента компанії Хусейна Аз-зорі всеосяжну інформацію про історію компанії CDC, розвитку мобільної платформи ОПТИМУМ і ефективності впроваджень рішень на її основі. За власними розрахунками фахівців ГК CDC, в Росії ефективність впровадження комплексних систем автоматизації підприємств варіюється від 6 до 50 тис. доларів на рік на одного мобільного співробітника. Отже, період окупності таких рішень становить порядку 1-2 місяців. До 2011 року загальна кількість впроваджень платформи Оптимум досягла 3 тис., а кількість мобільних співробітників, охоплених цими впровадженнями, - близько 300 тис. Таким чином, мінімальна сумарна ефективність впроваджень платформи Оптимум в економіці склала близько 2 млрд доларів щорічно.

У другій частині конференції виступили представники партнерів CDC - Олексій Клочков (Acer), Євген Кузнєцов («Вобіс Комп'ютер », бренди Highscreen, Huawei і HTC) і Сергій Циганов (МТС). Вони продемонстрували нові Android-пристрої, привабливі за цінами і згідно з технічними характеристиками для роботи з системою оптимуму. Г-н Циганов представив тарифний план МТС «Телематика», оптимізований для передачі даних між пристроями, і повідомив про можливість отримання корпоративним клієнтам CDC спеціальних цін на мобільний зв'язок та інтернет.2009-2018 TERACONSULT - бізнес- та IT-консалтинг
Сайт створено -